Szukaj
pokaż

O firmie

Strona as-24pl.com jest sklepem partnerskim firmy AS-PL Sp. z o.o. z Gdańska, na której zachęcamy do zakupu gotowych alternatorów i rozruszników oraz części tej firmy. W razie problemów służymy pomocą w doborze odpowiednich części.

Prowadzimy także nasz sklep internetowy auto-starter24.pl na którym oferujemy nasze produkty oraz produkty innych producentów.  

Auto Center Nysa to serwis specjalizujący sie w regeneracji alternatorów i rozruszników do wszystkich samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz maszyn rolniczych. Na rynku motoryzacyjnum działamy nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat. Dzieki profesjonalnym usługom współpracujemy z wieloma warsztatami, a także cieszymy się zaufaniem klientów detalicznych z całej Polski. 
Zatrudnieni w naszej firmie fachowcy gwarantują wysoką jakość i niezawodność usług, a także rozwiązywanie problemów nie do rozwiązania ;)Z tego miejsca chcielibyśmy też zaprosić kierowców wszystkich samochodów wyposażonych w silnik diesla (a co za tym idzie również filtr DPF/FAP) oraz w silnik benzynowy (czyli wyposażonymi w filtr GPF) do zapoznania się z naszą metodą regeneracji filtrów cząstek stałych/ katalizatorów SCR: http://elektronika.auto.pl/regeneracja-filtr-dpf-fap-scr/.

Zapraszamy do współpracy warsztaty i sklepy motoryzacyjne.

Newsletter

Często wyszukiwane

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem, usuń ten komunikat